Росія намагається позбавити Україну можливості залучати юристів до суперечок СОТ

П'ятниця, 16 вересня 2016, 10:43

Росія обрала нову тактику дій у торгових суперечках, що розглядаються у Секретаріаті СОТ у Женеві. Зокрема, РФ намагається залучати до свого захисту найширше коло провідних юристів, що спеціалізуються на праві СОТ, що унеможливлює їх залучення Україною.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це під час щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві розповіла торговий представник України Наталія Микольська.

"Росія обрала тактику залучення провідних юристів СОТ на невеликі відрізки суперечок. Це може бути проблемою, адже тоді ми не зможемо звертатися до допомоги до цих юристів", - заявила вона.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо, що Україна ініціювала консультації у Світовій організації торгівлі (СОТ) щодо обмеження Росією нашого міжнародного транзиту. Подробиці про цю суперечку – у статті "Транзитна війна дійшла до СОТ. Три ключових питання про шанси України" на ЄвроПравді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.