Чехія не визнає вибори до Держдуми в окупованому Криму

Понеділок, 19 вересня 2016, 17:27

Міністерство закордонних справ Чехії заявляє, що  не визнає результатів "парламентських виборів" РФ в окупованому Криму.

Про це йдеться у відповідній заяві МЗС Чехії, оприлюдненій посольством Чеської Республіки в Україні.

"Чеська Республіка відповідно до політики Європейською Союзу не визнала і не визнає незаконне приєднання української Автономної Республіки Крим і міста Севастополь до Російської Федерації", – йдеться у заяві.

Тому, "міністерство закордонних справ Чеської Республіки вважає зініційовані Росією "парламентські вибори" у Криму незаконними і відповідно не визнає їхніх результатів".

"Члени російської Держдуми, "обрані" в Криму, не вважатимуться депутатами російського парламенту", – додали в МЗС Чехії.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України оголосило рішення про невизнання повноважень більшості депутатів Державної думи РФ, обраних 18 вересня.

Нещодавно депутати Європейського парламенту звернулися до верховного представника ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріки Могеріні стосовно того, що політика невизнання незаконної анексії Криму має бути відображена в оцінці ЄС виборів до Державної думи Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.