Литва відкликала військового аташе в Росії, дружина якого - "громадянка РФ" з Криму

Середа, 21 вересня 2016, 10:33

Литва відкликала військового аташе з питань оборони в Росії Саулюса Піктурна, який надав недостовірну інформацію про свій сімейний стан. 

Про це повідомляє Delfi.lv.

Перед самим призначенням Піктурн розлучився зі своєю дружиною та одружився вдруге, а в серпні 2016 року він переїхав до Москви. 

У Литві під час оформлення документів на нову посаду офіцер вказав, що його нова дружина - українка та надав її український паспорт. 

Проте у Москві, коли офіцер залагоджував формальності, він розповів іншу історію про те, що його дружині не потрібна віза, оскільки вона громадянка Росії - з Криму.

У Литві розпочали розслідування, яке проводить Другий департамент оперативних розслідувань, підзвітний міністру оборони.

Згодом з'ясувалося, що Піктурна зі служби не звільнили, йому дозволили добровільно піти у резерв.

Це означає, що поки йде розслідування, у нього є дозвіл на роботу з секретною інформацією, а після відкликання даного дозволу, офіцер втратить свою посаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.