ФРН надасть 7 млн євро гуманітарній організації "Сирійська цивільна оборона"

Субота, 24 вересня 2016, 14:31

Міністерство закордонних справ Німеччини перерахує сирійській гуманітарній організації "Сирійська цивільна оборона", більш відомій як "Білі шоломи", загалом 7 мільйонів євро - на два мільйони більше, ніж планувалося.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Глава німецького МЗС Франк-Вальтер Штайнаємр у кулуарах Генасамблеї ООН у Нью-Йорку зустрівся з представниками "Білих шоломів", висловивши повагу до їхньої діяльності.

Волонтери "Білих шоломів", ризикуючи власними життями, допомагають жителям території, яка перебуває під контролем сирійських повстанців.

Вони також займаються похованням загиблих і надають медичну допомогу пораненим.

У складі організації, заснованої в 2013 році, працюють близько трьох тисяч співробітників. Повідомляється, що за час громадянської війни у Сирії вони врятували близько 60 тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.