Швейцарці на референдумі голосують по трьом питанням

Неділя, 25 вересня 2016, 14:35

У Швейцарії в неділю, 25 вересня, проходить референдум, на який винесено три питання - про розширення повноважень спецслужб, про збільшення пенсійних виплат і про перспективи розвитку так званої "зеленої економіки".

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Так, швейцарські виборці повинні висловитися щодо нової редакції "закону про розвідувальну службу", яка в рамках боротьби з тероризмом дозволяє в окремих випадках прослуховувати телефони та здійснювати стеження за квартирами та комп'ютерами.

Нова редакція закону була ухвалена ще в минулому році, проте для вступу закону в дію, закон має бути схвалений на референдумі. 

На референдум винесено також вимоги профспілок про підвищення пенсій на 10% та ініціатива "зелених" з приводу екологічної перебудови економіки, яка робить ставку на виробництво довговічних продуктів і використання сміття в якості сировинного матеріалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.