ЄС виділяє Молдові 15 млн євро на реформу держуправління

Понеділок, 26 вересня 2016, 14:19
Версія для друку Коментарі

Європейський Союз виділяє Молдові 15 млн євро на реформу державного управління.

Про це повідомляє Publika.md.

Угода була підписана в Кишиневі єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом та прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом.

Як заявив єврокомісар, владі Молдови вдалося забезпечити політичну стабільність в країні, а підтримка ЄС допоможе уникнути в майбутньому дострокових парламентських виборів.

"Я радий, що політична ситуація в країні стабільна, це дуже важливо для подальшого розвитку республіки. Через кілька років - після чергових виборів - громадяни зможуть самі оцінити результати", - зазначив Ган.

Філіп, у свою чергу, заявив, що підтримка ЄС сприятиме послідовному впровадженню реформ, передбачених Угодою про асоціацію.

"Я запевнив пана комісара в рішучості уряду використати допомогу Євросоюзу прозоро і ефективно", - сказав прем'єр-міністр Молдови.

Нагадаємо, нещодавно  Європейська рахункова палата заявляла, що багатомільйонна фінансова підтримка, яку ЄС надає Молдові, "має лише обмежений ефект" і не сприяє в повній мірі зміцненню національних державних інститутів.

Серед всіх  держав, що є східними сусідами Євросоюзу, Молдова отримує від Брюсселя найбільший об'єм фінансової допомоги на душу населення. Так, з 2007 року Кишиневу було перераховано близько 782 млн євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter