В уряді РФ заявили про відсутність планів щодо "Південного потоку"

Субота, 3 вересня 2016, 10:43

Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що Росія не розглядає можливість будівництва газопроводу по дну Чорного моря через Болгарію.

Про це повідомляє РИА "Новости".

"По Болгарії не обговорюємо зараз, у нас "Південного потоку" немає", — сказав Новак.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що "Газпром" розформовує департамент №337, який відповідав за управління проектами, включаючи реалізацію газогону "Південний потік".

Президент Росії Володимир Путін до цього заявив, що Москві потрібні "залізобетонні" гарантії для повернення до проекту "Південний потік".

Нагадаємо, на початку грудня 2014 року президент Росії Володимир Путін і глава "Газпрому" оголосили, що газопровідний проект "Південний потік" закритий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.