Порошенко: проблеми з е-декларуванням мали суто технічний характер

Вівторок, 06 вересня 2016, 11:02
Версія для друку Коментарі

Проблеми із запровадженням електронного декларування мали суто технічний характер.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму щорічному зверненні до Верховної ради.

Він наголосив, що антикорупційна реформа є найскладнішою серед усього комплексу реформ, однак, за словами президента, важливо зрозуміти, що наступ на корупцію розпочався.

"Проблеми зі стартом електронного декларування мали суто технічний характер, а моя політична воля як президента на запуск цієї програми незмінна: вона була, є і буде", - заявив Порошенко.

"Ця система створює нову реальність, яка посилює контроль суспільства над нашими з вами статками, доходами, витратами і способом життя", - зазначив він.

Порошенко додав, що хоча це і потребувало певного часу, але вже запрацювали Національне антикорупційне бюро, спеціалізована антикорупційна прокуратура. Проте він наголосив, що висновки з цього робити ще зарано, і ефективність їх роботи має ще бути доведена перед суспільством.

Крім того, у своєму виступі президент висловив сподівання, що позитивне рішення ЄС щодо безвізового режиму стане визнанням прогресу у здійсненні реформ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter