Делегація політиків і бізнесменів з Італії прибула до окупованого Криму

П'ятниця, 14 жовтня 2016, 09:51

Велика делегація депутатів регіональних рад і представників ділового співтовариства Італії прибула до окупованого Криму.

Про це повідомив голова правління фонду "Ялтинський міжнародний економічний форум", співголова загальноросійської громадської організації "Ділова Росія" Андрій Назаров, передає РИА Новости.

"Делегація в повному складі благополучно прибула в Крим ", — сказав Назаров.

Планується, що італійська делегація проведе низку зустрічей з представниками окупаційної влади Криму.

Делегація прибула в Крим нічним авіарейсом. Офіційна частина візиту триватиме з 14 по 16 жовтня. До складу делегації увійшли 18 осіб, які представляють п'ять регіонів Італії: Венето, Лігурію, Ломбардію, Тоскану, Емілію-Романью.

"Учасники делегації — це друзі Криму, хоча більшість з них відвідують півострів вперше. До складу делегації входять італійські політики регіонального та національного рівня, які виступають за скасування санкцій та визнання результатів кримського референдуму", — сказав Назаров.

Раніше регіональні ради чотирьох італійських провінцій — Тоскани, Ломбардії, Венето і Лігурії — прийняли резолюції із закликом скасувати санкції.

Раніше у Верховній Раді заявили, що візит італійських депутатів до Криму означатиме схвалення дій РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?