Юнкер не вважає, що Ле Пен може стати президентом Франції

Субота, 26 листопада 2016, 17:56

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер не вважає, що лідер французьких ультраправих, партії "Національний фронт", Марін Ле Пен може здобути перемогу на президентських виборах у Франції.

Про це Юнкер заявив в інтерв'ю телеканалу Euronews.

Відповідаючи на питання глядача стосовно того, "чи не стане перемога Марін Ле Пен на президентських виборах (2017 року - Ред.) у Франції останнім цвяхом у кришці труни Європи", глава Єврокомісії відповів, що "не розглядає таку гіпотезу".

"Це гіпотеза, яку я не буду розглядати", - сказав він.

"Гіпотезу про те, що пані Ле Пен може стати майбутнім президентом Франції (уточнив Юнкер - Ред.), але вона ним не стане", - додав Юнкер.

Раніше повідомлялося, що лідер французьких ультраправих, партії "Національний фронт", Марін Ле Пен за результатами останніх соціологічних опитувань з величезним відривом випереджає найближчого конкурента у президентських рейтингах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.