Норвегія відновлює діалог з РФ щодо торгово-економічної співпраці

Вівторок, 29 листопада 2016, 11:45

Міністр торгівлі та промисловості Норвегії Моніка Меланд провела зустріч з міністром екології і природних ресурсів РФ Сергієм Донським, на якій обговорювалися питання відновлення діалогу щодо торгово-економічної співпраці.

Це була перша двостороння зустріч Норвегії та РФ на рівні міністрів з 2014 року, йдеться у повідомленні на сайті норвезького уряду.

"У мене булла конструктивна і позитивна зустріч з міністром Донським. Ми позитивно налаштовані відновити політичний діалог щодо торгово-економічної співпраці, як це вже зробили кілька країн ЄС", - сказала Меланд.

Сергій Донський є партнером Моніки Меланд у норвезько-російській урядовій комісії щодо економічної співпраці.

Попередня зустріч комісії відбулася у червні 2013 року в Осло. Запланована на травень 2014 року зустріч булла скасована.

Тепер же Донський запросив Меланд до Москви навесні 2017 року.

"Ми хочемо добросусідських відносин з Росією, особливо на півночі, де в нас спільний кордон і спільні інтереси. Сьогоднішня зустріч є важливою у цьому контексті" - заявила Меланд.

В норвезькому уряді нагадують, що Норвегія приєдналася до санкцій ЄС протии Росії  у 2014 році. Водночас країна продовжує двосторонню та регіональну співпрацю з Росією у всіх сферах, на які не поширюються обмежувальні заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.