Томаша Фіалу втретє обрали президентом Європейської бізнес асоціації

Вівторок, 29 листопада 2016, 12:18

Генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital Томаша Фіалу після річної паузи втретє обрано головою Європейської бізнес асоціації (ЄБА).

Про це йдеться у повідомленні ЄБА.

"28 листопада 2016 року відбулося перше урочисте засідання оновленого складу правління Європейської бізнес асоціації. За традицією під час цієї події відбулося обрання президента і цього разу голосами більшості на цю почесну позицію було обрано генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital Томаша Фіалу, який після річної паузи втретє очолив Асоціацію" - йдеться у повідомленні.

Крім того, віце-президентами Асоціації у 2017 році стануть: Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval та Тарас Лукачук, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts.

"У своїй діяльності президент та віце-президенти Асоціації будуть продовжувати презентувати дії і цілі Асоціації на найвищих державних та бізнесових рівнях, аби надалі сприяти візії Асоціації – робити Україну кращим місцем для ведення бізнесу" - заявили в ЄБА.

Зазначається, що новообраний президент вже має значний досвід управління Асоціацією, адже дуже успішно очолював її у найскладніші для економіки країни періоди.

"Саме тому, кандидатура Томаша Фіали, як досвідченого лідера з високим кредитом довіри з боку членів правління та бізнес-спільноти Асоціації в цілому, стала закономірною і це рішення далося колегам дуже просто" - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua