У Швейцарії відкрився рух через найдовший у світі залізничний тунель

Фото
Неділя, 11 грудня 2016, 18:21

У Швейцарії 11 грудня розпочалося регулярне залізничне сполучення через найдовший у світі Готардський залізничний тунель.

Про це повідомляє The Local.ch.

Готардський базовий тунель коштував 12,2 млрд франків ($1 млрд) і є найдовшим та найглибшим залізничним тунелем у світі.

Офіційно він був відкритий в червні, після чого кілька місяців тривали випробування.

57-кілометровий Готардський тунель, будівництво якого тривало 17 років, є частиною нової залізничної лінії через Альпи (NRLA), разом із двома іншими тунелями Лечберг і Сенери.

Нова лінія дозволить обійти частину старої Готардської залізниці між кантонами Урі і Тічино. Тунель дозволить збільшити пропускну здатність та швидкість вантажних і пасажирських поїздів.

 Фото Samuel Golay
Фото Alexandra Wey

Близько 50 пасажирських поїздів та 260 вантажних поїздів курсуватимуть через тунель кожен день, скорочуючи час у дорозі між Цюріхом і Міланом на 40 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.