Правозахисники підозрюють застосування хімічної зброї у боях поблизу Пальміри

Понеділок, 12 грудня 2016, 15:08

У Сирійському центрі з моніторингу за дотриманням прав людини заявили про підозри на газову атаку, здійснену на території, яку контролює ІДІЛ поблизу міста Пальміра.

Про це повідомляє Reuters.

З посиланням на місцеві джерела, правозахисники повідомляють про випадки задухи серед людей, а також про десятки поранених під час інтенсивного ракетного обстрілу неподалік від місця атаки у східній провінції Хама, на північному заході від стародавнього міста Пальміра.

Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини заявляє, що також були знайдені тіла без видимих ушкоджень.

Новинне агентство Amaq, що пов'язане з терористичною організацією "Ісламська держава", у поширеній в інтернеті заяві стверджує, що 20 осіб загинули та близько 200 отримали поранення через проблеми з диханням в результаті російської повітряної атаки зарином.

За даними Reuters, сирійський уряд та Росія заперечують використання хімічної зброї.

Нагадаємо, 11 грудня бойовики ІДІЛ знову захопили стародавнє сирійське місто Пальміра, незважаючи на удари російської авіації і військ сирійського уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.