Британія після Brexit не обмежуватиме прибуття кваліфікованого персоналу з ЄС

Понеділок, 12 грудня 2016, 19:45

Міністр фінансів Великої Британії Філіп Хаммонд має представити систему для управління потоком робітників з країн ЄС після Brexit, проте вже відомо, що Британія не збирається обмежувати притік кваліфікованого персоналу, необхідного для британських компаній.

Про з посиланням на заяву міністра фінансів Великої Британії Філіпа Хеммонда, повідомляє Reuters.

"Я не можу уявити собі обставини, при яких ми будемо використовувати цю систему, щоб перекрити потік висококваліфікованих високооплачуваних працівників", – сказав Хаммонд.

Хаммонд наголосив що працівники в таких сферах, як фінансові послуги продовжать працювати у Великій Братанії і після Brexit.

Агенція відзначає, що Хаммонд є одним з найбільш відомих прихильників так званого "м'якого" Brexit.

Як відомо, минулого тижня у Верховному суді Британії тривали слухання у справі щодо необхідності згоди парламенту для початку офіційних переговорів про вихід країни з ЄС.

Нагадаємо, у листопаді Високий суд Лондона виніс рішення про те, що  прем'єр-міністр Тереза Мей повинна отримати схвалення парламенту для введення в дію 50 статті Лісабонського договору ЄС, механізму, за допомогою якого країна може покинути блок.

Раніше повідомлялося, що уряд Великої Британії потенційно готовий заплатити ЄС за те, щоб країна мала доступ до єдиного ринку після Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua