У Франції завершили будівництво стіни "від мігрантів" у Кале

Вівторок, 13 грудня 2016, 10:43

У Кале завершили будівництво стіни, покликаної завадити проникненню мігрантів у транспортні засоби, що прямують до Британії.

Про це повідомляє видання Le Monde.

Конструкція висотою 4 метри і довжиною в кілометр вздовж обох боків головної дороги до порту Кале продовжує вже встановлений паркан над кільцевою дорогою навколо порту.

Проект профінансований Великою Британією, яка виділила на ці цілі 2,7 млн євро.

"Це вкрай важливий інструмент, який показує, що рух трасою безпечний" сказав глава порту Кале Жан-Марк Пуссессо в кінці листопада.

Роботи розпочалися у вересні, коли неподалік ще знаходився табір мігрантів, відомий як джунглі Кале. У жовтні всіх мігрантів евакуювали, а сам табір знесли.

Заходи безпеки були активізовані через те, що мігранти продовжують намагатися потрапити на борт транспортних засобів, що прямують до Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.