Британія надсилає гуманітарну допомогу на 10 млн фунтів до Сирії

П'ятниця, 16 грудня 2016, 16:10

Велика Британія заявила про надсилання гуманітарної допомоги до Сирії, в тому числі для постраждалих від війни мешканців Алеппо.

Про це йдеться у повідомленні департаменту міжнародного розвитку на сайті уряду Британії.

"Велика Британія забезпечить чистою водою, харчуванням, медичною допомогою та ковдрами мільйони сирійців, в тому числі тих, хто покинув Алеппо" - йдеться у повідомленні.

Допомога буде передана сирійцям через довірені гуманітарні організації, які працюють у важкодоступних місцях Сирії, в тому числі в обложеному Алеппо.

Продуктів харчування, які направляються до Сирії, повинно вистачити півмільйону людей, а ковдр та матраців — приблизно 100 тис. сирійців.

В рамках гуманітарної допомоги також будуть відправлені медикаменти, включаючи антибіотики, вакцини, товари для немовлят, засоби для хірургічних процедур і гігієни, а також устаткування для ремонту медустанов.

Загальна вартість допомоги 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"