У Мадриді проти урядової політики економії протестували десятки тисяч людей

Неділя, 18 грудня 2016, 17:58

Десятки тисяч людей вийшли на вулиця Мадрида на протест проти урядової політики в сфері державних витрат та трудового законодавства.

Про це повідомляє El Mundo.

Дві найбільші профспілки Іспанії UGT і ССОО вивели на протест проти урядової політики у сфері трудового законодавства до 30 000 осіб.

Мітингувальники закликали уряд до проведення податкової реформи, що має призвести до кращого наповнення бюджету і забезпечити підвищення соціальних стандартів.

фото Agencia EFE 

"Ми повинні провести податкову реформу таким чином, аби багаті платили більше", – зазначив один з профспілкових лідерів Пепе Альварес.

фото Agencia EFE  

Альварес також наголосив на тому, що уряд не має права допустити подальшого "зниження виплат для нинішніх і майбутніх пенсіонерів". Також профспілки вимагають підвищення прожиткового мінімуму й гідної зарплати.

Маніфестація 18 грудня стала продовження більше ніж 60 дрібніших демонстрацій, що пройшли по всій Іспанії протягом останніх днів.

Профспілки вимагають відкритого діалогу з нинішньою владою, яка протягом останніх років у боротьбі з економічною кризою провела скорочення державних витрат та реформу трудового законодавства, що, на думку протестувальників, знизило купівельну спроможність громадян.

"Ми будемо проводити ці демонстрації стільки, скільки потрібно. Це залежатиме від здатності уряду провести переговори і домовитися. Не просто поговорити з нами, а провести реальні переговори і домовитися", - наголосили лідери профспілок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua