Водій вантажівки, що атакувала різдвяний ринок в Берліні, затриманий – ЗМІ

Понеділок, 19 грудня 2016, 22:55

Берлінські ЗМІ повідомляють, що водій вантажівки, що атакувала ринок в Берліні, затриманий поліцією, його напарник загинув.

Про це повідомляє, зокрема, Morgenpost.

"Поліція повідомляє, що чоловік, імовірно водій, був затриманий. Інша людина, що була в кабіні, загинула на місці інциденту", - повідомляє дане ЗМІ.

Наразі не уточнюється, де саме відбулося затримання. Не виключно, що чоловік перед тим спробував зникнути з місця злочину. Так, раніше надходили повідомлення з багатьох джерел, що водій втік з місця злочину. "Водій, очевидно, втік", - стверджувало видання Bild.

Morgenpost також підтверджувало ці дані, повідомляючи, що у кабіні вантажівки було двоє людей: "Один з них втік в парк Тіргартен (Tiergarten)". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.