Штайнмаєр вірить, що ОБСЄ зупинила війну на Донбасі

Четвер, 8 грудня 2016, 10:30

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних прав Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що вважає ефективним німецьке головування в організації.

Про це він заявив перед відкриттям міністерського засідання ОБСЄ, повідомляє з Гамбурга кореспондент "Європейської правди".

"Ми звичайно не зможемо вирішити всі конфліктні питання тут, в Гамбурзі.

Але ми робили багато і в Україні, і в Карабасі, і завдяки цим зусиллям вдалося запобігти найстрашнішому – відкритій війні", - заявив він.

Між тим, як повідомляла "Європейська правда", міністерська зустріч Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) не може досягти згоди навіть щодо тексту спільної декларації.

"Причиною того, що ми не можемо вийти на загальний текст, є незгода між цивілізованою частиною і Росією, будемо говорити прямо", - розповів глава МЗС України Павло Клімкін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.

Без довіри не буде прогресу: чим важлива для України реформа у сфері метрології

Що заважає Україні отримати "промисловий безвіз" із ЄС? І що не так із вітчизняною інфраструктурою якості?

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.