Штайнмаєр вірить, що ОБСЄ зупинила війну на Донбасі

Четвер, 8 грудня 2016, 10:30

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних прав Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що вважає ефективним німецьке головування в організації.

Про це він заявив перед відкриттям міністерського засідання ОБСЄ, повідомляє з Гамбурга кореспондент "Європейської правди".

"Ми звичайно не зможемо вирішити всі конфліктні питання тут, в Гамбурзі.

Але ми робили багато і в Україні, і в Карабасі, і завдяки цим зусиллям вдалося запобігти найстрашнішому – відкритій війні", - заявив він.

Між тим, як повідомляла "Європейська правда", міністерська зустріч Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) не може досягти згоди навіть щодо тексту спільної декларації.

"Причиною того, що ми не можемо вийти на загальний текст, є незгода між цивілізованою частиною і Росією, будемо говорити прямо", - розповів глава МЗС України Павло Клімкін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.