Сенат США схвалив бюджет Пентагону з $350 млн для України

Четвер, 8 грудня 2016, 21:33

Сенат США вслід за Палатою представників переважною більшістю голосів схвалив "Бюджет США на 2017 р. на потреби національної оборони", де передбачено виділення 350 млн доларів на допомогу Україні.

Про це повідомляє прес-служба посольства України в США на своїй сторінці у Facebook.

"Сума коштів, яку передбачено виділити для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, у наступному бюджетному році збільшена до 350 млн. дол. США із закладених у аналогічному документі на 2016 р. 300 млн. дол. США", - йдеться у повідомленні.

"Перелік видів допомоги розширено шляхом включення до нього надання засобів і технічної підтримки для розробки цілісної системи моніторингу державного кордону України, а також допомоги у підготовці штабних офіцерів та вищого військового командування ЗСУ", - зазначили у прес-службі посольства України в США.

Повідомляється, що для набуття чинності закон має бути підписаний президентом США Бараком Обамою.

За даними видання The Washington Post, загальний обсяг оборонного бюджету США в 2017 році складе $618.7 мільярдів.

Раніше повідомлялося, що нижня палата Конгресу США схвалила проект оборонного бюджету на 2017-й рік, який передбачає надання військової допомоги Україні на суму 350 млн доларів.

Нагадаємо, що закон також містить пряму заборону на використання наданих коштів на будь-яке двостороннє військове співробітництво з урядом Росії доти, доки Москва не припинить агресію в Україні і політику залякування союзників США по НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua