Міністр: не варто недооцінювати ризик кібератак перед виборами у Нідерландах

Середа, 18 січня 2017, 12:07

Міністр безпеки та юстиції Нідерландів Ард ван дер Стюр заявив, що недооцінювати ризики іноземних хакерських атак, що можуть вплинути на результат виборів, було б небезпечно.

Про це міністр сказав на парламентських дебатах, повідомляє EUobserver.

Міністр відзначив, що уряд "дуже уважно" ставиться до потенційних ризиків напередодні виборів до парламенту, які відбудуться 15 березня.

Під час дебатів питання кібербезпеки порушив депутат від ліберальної партії Кеес Верховен, тому що йому було "очевидно, що Росія буде намагатися вплинути на голландські вибори".

Нагадаємо, після парламентських виборів Нідерланди мають ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-Євросоюз.

У грудні минулого року Рада міністрів Нідерландів узгодила текст законопроекту, необхідного для ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.