Бойовики ІДІЛ стратили 12 осіб у Пальмірі

Четвер, 19 січня 2017, 12:26

Бойовики "Ісламської держави" стратили щонайменше 12 осіб у стародавньому місті Пальміра, яке було знову захоплене ІДІЛ у грудні 2016 року.

Про це повідомили представники Сирійського центру з моніторингу прав людини, передає Reuters.

Джихадистські угруповання обезголовили чотирьох людей - державних службовців та вчителів. Ще вісім осіб, серед яких сирійські урядові солдати та четверо осіб з повстанських груп, були розстріляні.

Повідомляється, що деякі зі страт пройшли в стародавньому Римському театрі в Пальмірі, де бойовики ІДІЛ минулого року вбили щонайменше 25 осіб.

Нагадаємо, у грудні ІДІЛ знову захопила стародавнє сирійське місто Пальміра, незважаючи на удари російської авіації і військ сирійського уряду.

Зазначимо, що Пальміру було відбито у бойовиків ІДІЛ в березні минулого року, що було сприйнято як велику перемогу для сирійського уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.