Трамп та Путін шукатимуть "точки дотику" 28 січня - радник президента США

П'ятниця, 27 січня 2017, 15:50

Келліенн Конвей, одна з провідних радників президента США Дональда Трампа підтвердила, що 28 січня відбудеться розмова між президентом США та президентом РФ, під час якої вони, скоріше за все, шукатимуть "точки дотику".

Про це вона заявила 27 січня в інтерв'ю CBSnews.

"Президент продовжує спілкуватися з лідерами іноземних держав. Це те, що роблять президенти", - сказала вона, вказуючи також на зустріч з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей, яка відбудеться сьогодні.

"Я припускаю, що вони будуть обговорювати інтереси своїх країн", - сказала Конвей.

Радник президента зазначила, що лідери двох країн, імовірно, підніматимуть "питання, щодо яких можна знайти спільну мову... та питання боротьби з радикальним ісламським тероризмом".

Конвей відмовилася дати відповідь на питання про те, хто ініціював проведення телефонної розмови.

"Це неважливо", - сказала вона. "Ми маємо мати лідерів, які розмовляють один з одним. Ми повинні створювати найкращі відносини у світі", - додала вона.

Нагадаємо, низка аналітиків та журналістів повідомили про чутки, які циркулюють в США, щодо підготовки у Білому домі проекту указу про скасування санкцій щодо РФ.

Раніше у Кремлі повідомили, що телефонна розмова президента США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна запланована на суботу, 28 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.