Грецький суд залишив під вартою турецьких військових, які втекли після перевороту

Середа, 1 лютого 2017, 15:09

У Греції суд постановив, що вісім турецьких військових, які шукають притулку в країні, повинні залишатися в ізоляторі тимчасового утримання поліції, хоча запит Туреччини про їх екстрадицію був відхилений.

Про це повідомляє Turkish Minute.

Суд в середу, 1 лютого, підтримав аргументи поліції про те, що військові-втікачі повинні бути затримані на три місяці до розгляду їх заявок про надання притулку, з міркувань національної безпеки.

Повідомляється, що військові звернулися з проханням про звільнення з-під варти, оскільки вони не були засуджені за які-небудь порушення.

Нагадаємо, Верховний суд Греції 26 січня відхилив запит про екстрадицію 8 турецьких військових, які втекли до Греції у липні 2016 року та звинувачуються Анкарою в участі у змові з метою державного перевороту.

Крім того, суд постановив, що офіцери – два командири, чотири капітани та два сержанти – будуть звільнені з-під варти.

Згодом у Туреччині заявили, що вживатимуть всіх необхідних заходів у відповідь на відмову Греції видати турецькій владі солдатів, що втекли після спроби перевороту.

Як відомо, після спроби перевороту 15 липня 2016 року вісім турецьких військових втекли до Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.