У Лондоні викрали книги Коперника, Галілея і да Вінчі вартістю 2 млн фунтів

Неділя, 12 лютого 2017, 17:47

Антикварні книги на суму більше 2 мільйонів фунтів стерлінгів були вкрадені в західному Лондоні.

Про це повідомляє Daily Mail.

Зловмисники вкрали більш ніж 160 книг, багато із яких датуються XV і XVI століттям, зі сховища поблизу аеропорту Хітроу. Викрадення сталося між 29 і 30 січня, але відомо про нього стало тільки зараз.

Крадії зламали систему захисту і пробралися через дах на склад. Відомо, що троє грабіжників просвердлили отвори у вікнах із посиленого скловолокна і на 12-метрових мотузках спустилися в обладнане датчиками руху сховище, де книги очікували відвантаження і відправлення на виставку в США.

Серед вкрадених книг була робота Миколи Коперника 1543 року "Про обертання небесних сфер", книги Галілео Галілея, Ісаака Ньютона, Леонардо да Вінчі, а також видання 1569 року "Божественної комедії" Данте Аліг'єрі.

На думку експертів, книги були вкрадені під замовлення певного колекціонера, оскільки "їх неможливо буде продати нікому з сумлінних дилерів або аукціонних будинків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.