В Італії створили 14 апеляційних судів для прискореного розгляду запитів біженців

Понеділок, 13 лютого 2017, 11:57

Італійський уряд створив 14 апеляційних судів, які у прискореному порядку розглядатимуть питання про надання притулку, щоб пришвидшити прийняття рішень про депортацію мігрантів, які не мають права на перебування в країні.

Про це повідомляє The Local.

Рішення уряду набуло чинності одразу після його прийняття, але ще має бути схвалене парламентом протягом двох місяців.

Близько півмільйона мігрантів прибули в Італію протягом останніх трьох років, більшість з них африканці, які були врятовані з переповнених човнів в Середземному морі.

Кількість зареєстрованих клопотань про надання притулку зросла з 23 620 в 2013 році до 123 482 в минулому році, і середній час, витрачений на їх вивчення, зріс з 167 до 268 днів.

Уряд також набирає 250 додаткових фахівців, щоб прискорити роботу комісій, які проводять першу оцінку клопотань про надання притулку. Близько 60% з клопотань завершуються відмовою у наданні притулку в Італії.

Нові суди мають забезпечити швидший розгляд апеляцій прохачів притулку, обов'язкове рішення приймається на цьому етапі.

Особи, які шукають притулку, як правило, можуть подати дві апеляції протягом тривалого процесу, який змінює початкову відмову у приблизно 70% випадків.

"Це будуть спеціалізовані судді з докладними знаннями з питань міграції", - сказав міністр юстиції Андреа Орландо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.