Італія створила фонд, щоб допомогти країнам Африки зупинити мігрантів

Середа, 1 лютого 2017, 15:46

В Італії створили фонд, щоб допомогти африканським країнам зміцнити кордони й таким чином зменшити нелегальну міграцію до країн ЄС.

Про це заявив міністр закордонних справ Італії Анджеліно Альфано, передає ANSA.

За словами міністра, на співпрацю на цьому фронті, особливо з Лівією, Тунісом і Нігерією, виділяються 200 мільйонів євро.

Повідомляється, що Італія надасть "обладнання, технічні засоби та навчатиме місцеві сили безпеки".

Альфано зазначив, що стратегічна мета полягає в тому, щоб допомогти африканським країнам контролювати свої зовнішні кордони та зупинити мігрантів від спроб переправлятися через море до ЄС.

Раніше повідомлялося, що наприкінці 2016 року Єврокомісія ухвалила рішення про виділення додаткових 38,2 млн євро Італії в рамках екстреного фінансування для того, аби допомогти у вирішенні проблем з хвилею мігрантів.

Нагадаємо, за даними Міжнародної організації з міграції, близько 132 тис. мігрантів приїхали в Італію у 2016 році та понад 3 тис. загинули.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.