У Бельгії винесли вироки семи джихадистам за участь в діяльності ІДІЛ

Понеділок, 13 лютого 2017, 13:37

Суд Антверпена засудив до 5 років позбавлення волі шістьох членів салафітського руху "Шлях життя", які брали участь у діяльності терористичного угруповання "Ісламська держава".

Про це повідомляє RTBF.

Шість чоловіків були засуджені до 5 років, оскільки не виявляли ознак відмови від радикалізації або ж заперечували свою причетність до салафітського руху.

Ще одного члена руху, який продемонстрував наміри реінтеграції до суспільства, суд засудив до 4-річного умовного строку.

Один член організації був виправданий.

Рух "Шлях життя" займається пропагандою джихадистських ідей і агітує молодь до боротьби на боці "Ісламської держави". Називаючи себе неприбутковою організацією і забезпечуючи їжею нужденних, "Шлях життя" намагався навчити молодь радикальному і насильницькому ісламу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.