У Німеччині засудили 7 осіб, які грабували церкви для фінансування джихаду

Понеділок, 30 січня 2017, 19:12

Німецький суд визнав сімох людей винними у пограбуванні церков з метою надати фінансову підтримку ісламським екстремістам, які воюють в Сирії.

Про це повідомляє Associated Press.

Регіональний суд Кельна засудив сімох чоловіків на терміни від трьох років та 6 місяців до чотирьох років і 10 місяців за пограбування.

Суддя заявив, що є достатні докази проти чоловіків віком від 24 до 37 років, які пограбували п'ять церков та інших будівель у період між 2013 і 2014 роками.

У постанові суду йдеться, що до кінця не було встановлено, чи були награбовані кошти автоматично використані для підтримки збройного джихаду і якщо так, то в якому розмірі.

Восьмий чоловік був засуджений до двох років і 7 місяців за нанесення серйозних тілесних ушкоджень.

П'ятеро обвинувачених є громадянами Німеччини, двоє мають німецькі і туніське громадянство, і один має німецьке і марокканське громадянство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.