У Косово затримали 7 джихадистів, які готували теракти на Балканах

Неділя, 6 листопада 2016, 15:33

Прокуратура Косово заявила про затримання сімох чоловіків, яких підозрюють у причетності до ІДІЛ та у підготовці низки терактів на Балканах.

Про це повідомляє Reuters.

Антитерористичний підрозділ поліції Косова затримав сімох чоловіків, які є частиною групи, що готувала теракти на території балканських країн, у трьох різних містах. Згодом затриманих помістили у слідчий ізолятор на 30 днів, де вони будуть очікувати рішення суду.

За даними прокуратури, чоловіки були в контакті з членом "Ісламської держави", який називає себе "командиром албанців у Сирії та Іраку", Лавдрімом Мухашері. Він дав їм вказівки про атаки.

"Вони готували теракти на території Балкан, але спочатку в Косово. Вони планували напади на різних установи, у тому числі на будівлі органів безпеки", - заявляє прокуратура.

Агенція нагадує, що на території Косово щонайменше 200 осіб були затримані за підозрою у причетності до ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.