Трамп відклав підписання нового міграційного указу на наступний тиждень

Четвер, 23 лютого 2017, 09:20

Президент США Дональд Трамп відклав до наступного тижня видання нової версії указу щодо обмеження імміграції та заборони на в'їзд у США громадянам семи мусульманських країн.

Про це повідомив представник Білого дому, передає Bloomberg.

Представник Білого дому не пояснив причини затримки нового указу Трампа.

Зазначимо, що Трамп заявляв, що оновлений указ, адаптований до рішення федерального суду, яке зупинило заборону на в'їзд громадянам семи країн, буде виданий цього тижня.

Раніше повідомлялося, що новий міграційний указ президента США Дональда Трампа стосуватиметься громадян тих же семи, переважно мусульманських, країн, проте не буде поширюватися на осіб, які вже мають візу на в'їзд в США та власників "Зеленої карти".

Нагадаємо, апеляційний суд у Сан-Франциско відмовився відновити указ президента США Дональда Трампа, який забороняє в'їзд у країну громадянам семи країн, де переважають мусульмани.

Як відомо, указ про припинення приймання біженців і видачі віз громадянам семи держав, населених переважно мусульманами, був підписаний президентом США Дональдом Трампом 28 січня. Згодом Федеральний суд в Сіетлі (штат Вашингтон) призупинив дію указу Трампа по всій країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.