У столиці Хорватії неонацисти пройшли маршем на підтримку Трампа

фото
Понеділок, 27 лютого 2017, 16:39

Посольство США у Хорватії засудило проведення маршу на підтримку Дональда Трампа, організованого невеликою хорватською ультраправою партією, під час якого використовувався неонацистський прапор.

Про це повідомляє Balkan Insight.

У неділю в центрі Загреба близько 30 представників "Автохтонної хорватської партії правих" (A-HSP) пройшли маршем, щоб, за їхніми словами, продемонструвати підтримку президента США Дональд Трампа.

 

Учасники маршу несли прапори США, Хорватії, а також фашистської організації "Усташі", яка діяла в країні під час Другої світової війни.

Вони також несли прапори партії, на яких було розміщене гасло "Усташі" - "Za dom spremni" ("Готові за батьківщину"), а також прапор неонацистської Націонал-демократичної партії Німеччини.

Хорватський уряд також засудив проведення маршу. Попри те, що заявка на проведення була офіційно подана в поліції, лідер A-HSP був затриманий за вигуки "Za dom spremni", що вважається правопорушенням відповідно до хорватських законів.

Він пояснив, що його партія підтримує Трампа через політику американського президента, особливо його антиімміграційну і анти європейську позиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA