Лідери ІДІЛ втікають з Мосула - іракський командир

Вівторок, 28 лютого 2017, 13:51

Командувач федеральної поліції Іраку повідомив, що бойовики ІДІЛ, які знаходяться в західному Мосулі, шукають можливості для втечі з міста.

Про це повідомляє CNN.

Командор Раєд Шейкер Джавдат заявив, що бойовики ІДІЛ були відрізані одне від одного, та що їхні лідери втікають з останніх місць, що контролюються бойовиками.

"Терористична організація ІДІЛ перебуває у стані шоку, розгубленості й поразки, а її бійці воюють в ізольованих групах", - сказав Джавдат.

"Наші підрозділи, що займаються розвідкою, зазначають, що терористична організація розвалюється, а її керівництво тікає з Мосула", - додав він.

Нагадаємо, іракські війська у понеділок, 27 лютого, захопили пошкоджений міст в Мосулі, що згодом може допомогти у пересуванні підрозділам, які знаходяться по обидва боки річки Тигр.

Нещодавно іракські війська увійшли в перший район західної частини Мосула та отримали повний контроль над аеропортом після запеклих сутичок з ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?