Україна ратифікує угоду про ЗВТ з Канадою в найближчі тижні

Понеділок, 6 лютого 2017, 17:23

Верховна Рада ратифікує угоду про зону вільної торгівлі між Україною і Канадою в найближчі тижні.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє Інтерфакс Україна.

"Ми очікуємо в найближчі тижні засідання Верховної Ради і ратифікації угоди про вільну торгівлю з Канадою", - сказав він.

Кубів наголосив, що відповідний законопроект вже підготовлений.

Між тим, посол України в Канаді Андрій Шевченко, у ході Skype-включення зазначив, що Канада може ратифікувати угоду про вільну торгівлю з Україною вже навесні 2017 року.

"У нас (у Канади – Ред.) є всі шанси навесні 2017 довести до кінця процедури ратифікації цієї угоди", - сказав він.

Як повідомлялося, 11 липня 2016 року під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Україну було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

17 листопада президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект "Про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою", визначивши його як невідкладний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.