Німецькі соціал-демократи відстають від блоку Меркель на 2% – опитування

Середа, 1 березня 2017, 09:40

Соціал-демократична партія Німеччини відстає від блоку Меркель ХДС/ХСС на 2 процентних пункти, скоротивши відставання від консерваторів ще на один відсоток за тиждень.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані опитування Forsa проведеного на замовлення журналу Stern.

Повідомляється, що підтримка блоку Меркель знизилася за тиждень на 1%, рейтинг консерваторів на сьогодні становить 33%, тоді як рейтинг соціал-демократів (СДПН) залишився незмінним і становить 31%.

Опитування Forsa охопило 2500 повнолітніх громадян Німеччини.

Опитування Forsa також показує, що можливий партнер СДПН по коаліції, зелені, піднялися на 1 пункт, до 8%, в той час як рейтинг німецьких лівих пав на 1 пункт – до 7%.

Потенційні союзники консерваторі Меркель, "вільні демократи" наростили рейтинг на 1% і тепер мають 7% підтримки. Також відносно стабільними лишається рейтинг ультраправої "Альтернативи для Німеччини" (AfD), проте, її рейтинг збільшився на 1 пункт – до 9%.

Раніше повідомлялося, що рейтинг кандидата на посаду федерального канцлера Німеччини від Соціал-демократичної партії (СДПН) Мартіна Шульца та очолюваної ним партії продовжує зростати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?