США вивчають варіанти розміщення двох військових баз в Німеччині - ЗМІ

П'ятниця, 10 березня 2017, 10:51

Представники армії США вивчили два майданчики в Північній Німеччині для потенційного розташування нових американських військових баз в Європі.

Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на співрозмовника в командуванні американськими військами у Європі, яке розташоване у Вісбадені.

Військові відвідали об'єкти у містах Бад-Фаллінгбостель і Берген в Нижній Саксонії. Ці міста межують із найбільшим німецьким полігоном, який використовують також для навчань НАТО.

Число потенційних військових, яких можуть розмістити на нових базах, може сягати 4000 осіб – це приблизно розмір бойової бригади.

Офіційно у командуванні заявили, що огляд об’єктів проводився для того, щоб передбачити варіанти, якщо американський і німецький уряд затвердять збільшення військових сил в майбутньому.

"На даний момент ніяких рішень не прийнято, ми займаємося тільки потенційним плануванням", - йдеться в заяві.

На даний момент у Європі на постійній основі дислоковані дві американські бригади - мотострілковий підрозділ, що базується в Південній Німеччині і десантно-піхотна бригада з підрозділами в Італії та Німеччині.

П'ять років тому американці мали в Європі чотири бригади, однак дві з них були переміщені в Азію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.