США можуть направити до Кувейту 1000 військових для боротьби з ІДІЛ - ЗМІ

Четвер, 9 березня 2017, 10:19

Адміністрація президента США Дональда Трампа наразі оцінює можливість відправки контингенту кількістю до 1000 американських військових до Кувейту в якості резерву для боротьби проти "Ісламської держави".

Про це повідомляє Reuters з посиланням на американських чиновників.

Прихильники цього варіанту наполягають на тому, що це забезпечить американському командуванню на місцях більшу гнучкість і дасть можливість швидше реагувати на несподівані проблеми на полі бою.

Таке рішення відмінне від практики адміністрації президента Барака Обами, який залишав остаточне рішення про розгортання резервів в Кувейті або Сирії чи Іраку за командирами на місцях.

Чиновники сказали, що розгортання нового контингенту буде відрізнятися від нинішньої американської військової присутності в Кувейті.

Наразі незрозуміло, чи підтримав такі плани нинішній міністр оборони США Джемйс Меттіс.

Представник Пентагону відмовився коментувати інформацію про новий резерв.

Раніше повідомлялося, що іракські війська за підтримки коаліції на чолі з США в понеділок, 6 березня, захопили в Мосулі міст Аль-Хуррія, який з'єднує південну частину міста зі старим центром, де перебувають бойовики ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.