Маккейн вимагає від Трампа або надати докази "прослушки", або відкликати претензії

Понеділок, 13 березня 2017, 09:02

Сенатор-республіканець Джон Маккейн вимагає, щоб президент США Дональд Трамп надав докази прослуховування його телефону, у чому він звинуватив свого попередника на посаді президента Барака Обаму, або ж відмовився від своїх необґрунтованих звинувачень.

Про це повідомляє The Associated Press.

"Я думаю, що у президента є два варіанти: або відмовитися від своїх слів, або надати інформацію, на яку американський народ заслуговує. Якщо його попередник порушив закон, якщо президент Обама порушив закон, то ми отримаємо серйозні проблеми, м'яко кажучи", - сказав сенатор Маккейн.

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп звинуватив свого попередника Барака Обаму у прослуховуванні його телефону під час виборчої кампанії.

Після цього прес-секретар екс-президента США Барака Обами заявив, що інформація щодо прослуховування Трампа в ході президентської кампанії не відповідає дійсності.

Згодом президент США Дональд Трамп закликав провести розсідування, чи справді екс-президент Барак Обама зловживав повноваженнями федеральних силових структур напередодні президентських виборів 2016 року, зокрема, чи здійснювалося прослуховування його телефону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.