Британський лорд-консерватор заявив, що вважає Крим російським

Понеділок, 13 березня 2017, 18:52

Член Палати лордів британського парламенту від Консервативної партії Річард Белф вважає, що Росія виконала бажання жителів Криму, повернувши півострів собі.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Известия".

"Я вважаю, що Крим — це історична частина Росії. Я був в Україні декілька разів, був у Криму 8-9 років тому, коли він ще був частиною України. Мене вже тоді вразила величезна кількість людей, включаючи представників керівництва, які вважали Крим частиною Російської Федерації" - розповів Белф.

"Вже майже десять років тому жителі півострова говорили, що хочуть бути в складі російської держави. Через деякий час Москва здійснила це бажання і повернула назад Крим" - заявив британський лорд.

Слід зазначити, що така позиція Річарда Белфа не співпадає з офіційною позицією правлячої Консервативної партії, яка послідовно не визнає анексію Криму, і лорд висловив сумнів, що в найближчі роки політика Британії щодо невизнання анексії півострова може змінитися.

"Мені здається, у цьому питанні в найближчі кілька років Британія буде дотримуватися політики ЄС. Визнати Крим було б дуже дружнім рішенням, однак необхідно дивитися ще й на інтереси своєї країни. Поки про це говорити зарано", - сказав він.

В письмовому коментарі українським журналістам після публікації даного інтерв’ю лорд підтвердив, що дійсно вважає Крим російським, а повідомлення російських ЗМІ не є фейком.

Варто зазначити, що Річард Белф відомий у Британії зокрема через епізод кар'єри зі зміною партійності. У 2002 році лорд Белф, який тоді був членом Європарламенту, став першим з 1977 року політиком, що перейшов з Лейбористської до Консервативної партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.