Рада ратифікувала угоду про уникнення подвійного оподаткування з Люксембургом

Вівторок, 14 березня 2017, 12:45

Верховна Рада України ухвалила проект Закону про ратифікацію Конвенції між урядом України і урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал.

Про це повідомляє прес-служба ВРУ у своєму Twitter.

За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів.

"За 236 голосів. Конвенція між Україною та Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування ПРИЙНЯТА!" - йдеться у повідомленні Ради.

"Необхідність конвенції пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних відносинах між резидентами України та Люксембургу, підлягають оподаткуванню в подвійній юрисдикції. По-перше, в державі, в якій отримувач доходів є резидентом, і, по-друге, в тій країні, де здійснює діяльність", - цитує УНІАН слова міністра фінансів Олександра Данилюка.

Нагадаємо, Україна і Люксембург 30 вересня 2016 року підписали угоду про уникнення подвійного оподаткування між країнами. Відповідну угоду підписав міністр фінансів Олександр Данилюк і посол Люксембургу в Україні Мішель Праншер-Томассіні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.