Ердоган закликав турків у Нідерландах не голосувати ні за Рютте, ні за Вілдерса

Вівторок, 14 березня 2017, 16:15

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган закликав турків, які проживають у Нідерландах, не голосувати ні за партію прем'єр-міністра Марка Рютте, ні за антимігрантську партію Герта Вілдерса.

Про це повідомляє EUobserver.

Заклик Ердогана прозвучав на тлі дипломатичного скандалу між Нідерландами і Туреччиною, в результаті якого загострилися стосунки між країнами.

Партії Рютте та Вілдерса мають найбільші шанси на перемогу на парламентських виборах, які відбудуться 15 березня. Втім, жодна з них, скоріше за все, на набере достатньої кількості голосів, щоб одноосібно сформувати уряд.

Зазначимо, що у виборах бере участь партія мігрантів під назвою "Denk". За останніми соцопитуваннями, партія, створена лише у 2015 році, може отримати два місця у нижній палаті парламенту.

Близько двох мільйонів голландців мають хоча б одного з батьків, народженого за межами Нідерландів та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?