Прихильники Ердогана зламали десятки аккаунтів у Twitter і написали про "нацистські Нідерланди"

Середа, 15 березня 2017, 12:32

Соціальна мережа Twitter підтвердила інформацію про великі хакерські атаки на аккаунти відомих чиновників з боку протурецьких прихильників, які розмістили інформацію про "нацистську Німеччину" і "нацистські Нідерланди".

Про це повідомляє AFP.

"Нам відомо про проблему, яка виникла сьогодні вранці у певної кількості користувачів", - сказав прес-секретар Twitter, додавши, що джерело атаки було прив'язано до стороннього додатка, чиї дані були видалені.

Агентство Reuters повідомляє, що багато аккаунтів були зламані і на сторінках з’явилися антинацистські повідомлення турецькою мовою.

 

Атакам піддали сторінки високопоставлених керівників компаній, видавництв, урядових установ, а також звичайних користувачів Twitter. Хакери використовували хештеги #Nazialmanya або #Nazihollanda.

У зламаних облікових записах розміщували твіти з нацистською символікою, різні хештегі і фрази "побачимося 16 квітня" – на цю дату запланований референдум Туреччини про розширення повноважень президента Ердогана.

 

Хакери, зокрема, зламали сторінки французького політика Алена Жюппе, журналу Forbes та Бі-Бі-Сі Північна Америка, британського департаменту охорони здоров'я, виконавчого директора американського телекомунікаційного оператора Sprint Corp, правозахисної організації Amnesty International і навіть аргентинський профіль Starbucks.

Як відомо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав дії голландського уряду "фашистськими" після того, як в Нідерландах заборонили агітаційні виступи турецьких міністрів.

Нагадаємо, Туреччина вирішила припинити всі політичні дискусії високого рівня з Нідерландами через дипломатичний скандал, спричинений забороною провести у Нідерландах агітацію турецькими міністрами щодо конституційного референдуму.

Ердоган заявив, що дипломатичну суперечку між Нідерландами і Туреччиною вже не вирішити самими вибаченнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua