Ердоган обізвав уряд Нідерландів "фашистським" після недопуску Чавушоглу

Субота, 11 березня 2017, 14:40

Президент Туреччини розкритикував уряд Нідерландів за те, що він заборонив літаку глави турецького МЗС Чавушоглу прилетіти до Роттердаму.

Про це він заявив у Стамбулі, повідомляє Anadolu.

"Як ви тепер уявляєте отримання дозволу на прибуття ваших літаків до Туреччини після того, як заборонили нашому міністру прилетіти?", – звернувся Ердоган з риторичним питанням до влади Нідерландів.

"Вони (урядовці Нідерландів – ред.) не розуміються ані на політиці, ані на міжнародній дипломатії ... вони послідовники фашистів, вони фашисти", – додав він.

Раніше повідомлялося, що МЗС Нідерландів скасувало дозвіл на політ для літака міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

Він збирався прилетіти до Роттердама для виступу перед турками, щоб агітувати за посилення повноважень президента Ердогана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?