Вілдерс привітав Рютте з перемогою та пообіцяв бути першим наступного разу

Четвер, 16 березня 2017, 08:47

Герт Вілдерс, партія якого посіла друге місце на парламентських виборах у Нідерландах, привітав прем'єр-міністра Марка Рютте з перемогою та пообіцяв бути першим наступного разу.

Про це Вілдерс написав у своєму Twitter.

"Ми були третьою за величиною партією в Нідерландах. Зараз ми друга за величиною партія. Наступного разу ми будемо першими", - написав він.

"Вітаю прем'єр-міністра Рютте", - цитує DW слова Вілдерса, який заявив це після того, як стало зрозуміло, що "Народна партія за свободу і демократію" Рютте перемагає.

Журналістам у Гаазі Вілдерс заявив про готовність співпрацювати з новим урядом, якщо йому запропонують таку співпрацю.

Хоча, як відомо, інші партії вже заявляли, що не хочуть з ним співпрацювати.

Нагадаємо, на парламентських виборах у Нідерландах після підрахунку майже 95% голосів лідирує партія нинішнього прем'єра Марка Рютте - "Народна партія за свободу і демократію" (VVD), здобуваючи 33 мандати.

Ультраправа "Партія свободи" Герт Вілдерса, головного конкурента Рютте здобуває 20 місць, що на п'ять місць більше, ніж минулого разу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.