Виборчком Британії виписав рекордний штраф Консервативній партії

Четвер, 16 березня 2017, 19:01

Виборча комісія Великої Британії оштрафувала Консервативну партію на 70 тисяч фунтів стерлінгів (близько $85 тисяч) за порушення у фінансовій звітності за підсумками передвиборної кампанії.

Про це повідомляє The Times.

Партія не вказала або неправильно вказала виплати на загальну суму понад 250 тисяч фунтів. В результаті перевірки британський виборчком виніс найбільший у своїй історії штраф.

Представники консерваторів визнали, що скоїли "адміністративну помилку", але нагадали, що їх суперники - лейбористи і ліберал-демократи - в минулому теж були оштрафовані з боку виборчкому.

На загальних виборах в 2015 році торі здобули переконливу перемогу і отримали абсолютну більшість у новому складі парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.