Прем'єр Британії: зараз не час для референдуму про незалежність Шотландії

Четвер, 16 березня 2017, 17:02

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що "зараз не час для другого референдуму" про незалежність Шотландії.

Про це повідомляє ВВС.

"Обговорення референдуму про незалежність, на мою думку, тільки ускладнить для нас досягнення кращої угоди для Шотландії і хорошої угоди для Британії. Моя думка зрозуміла - зараз не час", - сказала Мей.

Прем'єр також заявила, що буде несправедливо проводити голосування, поки не визначені майбутні відносини Британії та ЄС, а значить, у людей не буде всієї необхідної інформації для прийняття рішення.

"Було б несправедливо по відношенню до жителів Шотландії, якщо їх попросять прийняти важливе рішення без інформації, яку вони повинні одержати", - додала вона.

Нагадаємо, у понеділок перший міністр Шотландії Нікола Стерджен підтвердила, що буде просити дозволу провести другий референдум про незалежність Шотландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.