ЄС не залякати погрозами Британії щодо Brexit - Туск

Середа, 15 березня 2017, 11:17

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що ЄС не залякати погрозами Британії щодо відсутності Brexit-угоди, оскільки це нашкодить більше самій Британії, ніж загалом ЄС.

Про це Туск написав у своєму Twitter.

"Нас не залякати погрозами, що відсутність угоди щодо Brexit - добре для Великої Британії та погано для ЄС. Відсутність угоди - це погано для всіх, передусім для Великої Британії", - написав Туск.

Він також заявив, що робитиме все, що в його силах, щоб переконатися, що Британія та ЄС залишаться близькими друзями після Brexit.

Туск ще раз підкреслив, що двері ЄС завжди залишаються відкритими для Британії.

Нагадаємо, ЄС розмірковує над тим, щоб змусити Британію зачекати до червня з початком формальних переговорів щодо умов виходу Сполученого Королівства з блоку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.