В Австрії скасували виступ турецьких артистів, пов'язаних з партією Ердогана

Четвер, 16 березня 2017, 20:34

В Австрії скасували музичний захід, який, на думку місцевої влади, мав "політичне" забарвлення, на тлі наростаючого скандалу між Туреччиною та ЄС.

Про це повідомляє The Local.

Керівництво "Олімпійського залу" у місті Інсбрук прийняло рішення скасувати запланований на суботу виступ турецьких артистів Османа Озтунка та Гекхана Текіна.

Прем'єр-міністр федеральної землі Тіроль в Західній Австрії Гюнтер Платер заявив, що музиканти "явно належать до турецьких праворадикальних націоналістів і близькі до групи "Сірі вовки".

"Сірі вовки" - це радикальне крило ультпраправої Партії націоналістичного руху (MHP).

Цей рух у свою чергу є головним союзником партії президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана і підтримує конституційні зміни, щоб створити сильну президентську систему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?