Нідерланди втратили Туреччину як друга – Ердоган

Четвер, 16 березня 2017, 15:18

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, коментуючи результати останніх парламентських виборів у Нідерландах, де перемогла партія чинного премʼєра Рютте, вважає, що Нідерланди втратили Туреччину як друга.

Про це він заявив під час свого виступу в Сакарії, повідомляє Hurriyet.

Коментуючи перемогу партії чинного премʼєр-міністра Рютте, Ердоган зазначив, що Нідерланди втратили "такого друга, як Туреччина".

"Так, ви (мається на увазі Рютте – ред.) здобули перемогу на виборах, проте втратили такого партнера і друга, як Туреччина", – сказав Ердоган.

Як відомо, останні парламентські вибори в Нідерландах відбулися на тлі дипломатичного скандалу між Туреччиною та Нідерландами.

Скандал спалахнув після того, як влада Нідерландів не дозволила приїхати в Роттердам главі МЗС Туреччини і видворила турецького міністра у справах сім’ї та соцполітики.

Додамо, опитування напередодні виборів показали, що партія Рютте змогла збільшити свій рейтинг на тлі дипломатичного скандалу з Туреччиною, що дозволило їй, зрештою, збільшити відрив від основного суперника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?